Prerëse Mocarela TOSCANA

Prerja e mocarelës, patateve të ziera ose vezëve të ziera lehtë dhe në mënyrë të barabartë nuk është problem për prerësin e mocarelës TOSCANA.

Telat e tij prej çeliku inox rrëshqasin pa mundim përmes materialit që pritet.

Baza plastike është e formuar në mënyrë që të mund të prisni deri në fund.

Kodi i Produktit: 4006664123709

25 

Pershkrimi i Produktit

Detajet e Produktit

 

Permasat : L 13,8 cm, G 17,4 cm, H 2,9 cm

Materiali :Plastike ,çelik inox i cilësisë së lartë.

Mund te lahet edhe ne Lavastovilje .